ANA SAYFA KURUMSAL ÜRÜNLERİMİZ İLETİŞİM

HİSAR FORKLİFT olarak 1989 yılında TUNÇ İSTİF MAKİNALARI şirketinden ayrılarak Pendik de faaliyetine başlıyan firmamız halen Tunç İstif Makinaları şirketiyle paralel ve işbirliği içinde faaliyetini sürdürmektedir. Tecrübeli personeli, yılların vermiş olduğu iş tecrübesi kaliteli ürünleriyle her zaman iyi bir alternatif olan firmamız bugünde siz değerli müşterilerine hizmete devam etmektedir. Sadece kiralık forkliftde değil yedekparça, lastik ve ikinci el forklifttede kaliteli olma iddiası taşımamız tek başımıza tüm forklift ihtiyacınıza cevap verebilmemizi sağlamaktadır. Müşteri odaklı çalışma sistemimiz ile 7 gün 24 saat hizmet vererek her zaman siz değerli müşterilerimizin güvenine layık olmaya çalışmaktayız.

Her marka forklifte ait yedek parça ihtiyacınızı, geniş stoklarımızdan derhal veya tüm dünya ülkelerinden direkt ithalat ve yerli imalat ile en kısa zamanda gidermekte ve tüm ürünleri firmamız garantisi altında satışa sunmaktadır. Yedek parça departmanımıza ulaştığınız andan itibaren ihtiyacınız en kısa sürede ve en iyi şekilde karşılanacaktır. ihtiyacınız siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda ve en kısa sürede servis araçları ve kargolar aracılığıyla firmanıza teslim ederek forkliftinizin yedek parça ihtiyacını çözümlemektedir.

Firmamızın uzman servis kadrosunun makinalarınızda olabilecek herhangi bir arızaya yerinde ve doğru müdahalesiyle en kısa sürede sağlıklı bir çözüm bulmak firmamızın gurur kaynaklarının başında gelmektedir. karşılıklı anlaşmalar doğrultusunda forkliftinizin 1,3,6 ve 12 aylık periyodik bakımını da üstlenerek siz müşterilerimizin diğer bir probleminide çözmüş olmaktayız. ikinci el forkliftler altı ay firmamız garantisinde olup yedek parça ve servis hizmetlerimiz devam etmektedir. Firmamız kiralık makine parkurunda her amaca uygun dublex-Triblex asansör sistemiyle ve Diesel, Benzinli-Akülü ve LPG ile çalışabilen 1,5 tondan 15 tona kadar kaldırma kapasiteli çatallı ve ataşmanlı forkliftler kiraya vermektedir. Tecrübeli operatörlerimiz ile işleriniz daha çabuk ve sağlıklı yapılmaktadır. Forkliftinizin bir diğer ihtiyacı olan lastik problemini havalı, çemberli, dolgu ve iz bırakmayan beyaz dolgu lastiklerinin tüm ölçülerini stoklarında bulundurarak çözümlemektedir.

 
 
 
Yunus Mah. Sade Sanayi Sitesi B blok No:13 Kartal - İstanbul - Türkiye Faks: +90 0216 375 16 23